Pakiet diagnostyczny

Jeśli od pewnego czasu dokuczają Ci wzdęcia, bóle brzucha, cierpisz na bóle głowy, stawów, masz uporczywe zmiany skórne, a może nawet poważnie chorujesz, to propozycja idealna dla Ciebie.

pakiet_diagnostycznyZ uwagi na rosnącą potrzebę dostosowania diety do indywidualnych potrzeb każdego organizmu coraz większą rolę odgrywa diagnostyka nietolerancji pokarmowej. Okazuje się, że nie zawsze możemy jeść produkty powszechnie uznawane za zdrowe (np. nabiał, jajka, orzechy, ryby) i w takim wypadku nie wystarcza ustalenie diety tylko w oparciu o zasady zdrowego żywienia. Szerzej o samej diagnostyce przeczytasz w zakładce Testy.

Wykonanie testu w kierunku nietolerancji pokarmowej jest początkiem zmian w żywieniu. W pakiecie DIAGNOSTYCZNYM po badaniu otrzymasz wynik wraz z omówieniem. Dodatkowo, na podstawie wywiadu zdrowotnego i żywieniowego, dobiorę dla Ciebie dietę różnorodną, która nie powinna doprowadzić do niedoborów żywieniowych. Dieta ta będzie uwzględniała złagodzenie wszystkich Twoich dolegliwości. Zaplanuję też dokładnie okres czasu potrzebny na regenerację organizmu. Otrzymasz również listę produktów, z których możesz korzystać oraz przepisy.

Pakiet DIAGNOSTYCZNY obejmuje konsultację wstępną, wykonanie testu Food Detective lub Food Print 110 lub Food Print 200+, konsultację z omówieniem wyników i zaleceń, opracowanie zaleceń żywieniowych, przepisów oraz wizytę kontrolną.