Pakiet panna młoda, czyli jak schudnąć skutecznie i szybko tuż przed ślubem

Pakiet dla wszystkich Pań, które przygotowują się do swojego wielkiego dnia. Przygotowania te są wystarczająco stresujące i dlatego warto opiekę nad sylwetką i zdrowiem powierzyć właśnie dietetykowi. Najczęściej priorytetem jest piękna figura w dniu ślubu, ale nie można się głodzić ani stosować nierozsądnych diet, które zamiast upiększać i wspomagać organizm rujnują go.

pakiet_panna_mlodaW pakiecie PANNA MŁODA oferuję spotkania raz w tygodniu, poprzedzone dokładnym wywiadem zdrowotnym i żywieniowym oraz pomiarami. Zaplanowana szczegółowo dieta przed ślubem składa się wyłącznie z produktów lekkich, z maksymalną zawartością składników odżywczych, a dodatkowo uwzględnia szczególne potrzeby panny Młodej – troskę o wygląd włosów, skóry, paznokci, promienną cerę.

W diecie Panny Młodej znajdą się produkty o udokumentowanym działaniu:

  • Energetyzującym
  • Antycellulitowym
  • Nawadniającym
  • Odżywiającym włosy, skórę i paznokcie
  • Przyspieszającym przemianę materii
  • Poprawiającym nastrój

Na spotkaniach będziemy mogły sprawdzać efekty diety, korygować błędy, ustalać stopień i rodzaj aktywności fizycznej. Dodatkowo będziemy dietą wspomagać zabiegi upiększające, którym się Panna Młoda poddaje. Na każdym spotkaniu przekazywana jest dieta na kolejny tydzień, a wraz z nią zestaw jadłospisów i przepisów.

Zapraszam również na spotkania bardzo ważne dla Panny Młodej osoby – Mamę, Teściową, Świadkową i Druhny. Wszystkie możecie wyglądać olśniewająco! Ceny promocyjne na hasło : imię i nazwisko Panny Młodej.