Indywidualne porady dietetyczne

Indywidualne porady dietetyczne to pojedyncze spotkania lub cykle spotkań dla osób chcących schudnąć lub zmienić dietę z powodu choroby.

Planowanie diety w jednostkach chorobowych – przewodu pokarmowego, układu sercowo – naczyniowego, alergii pokarmowej, chorobach autoimmunologicznych, schorzeniach dermatologicznych.

Planowanie kuracji odchudzających – skuteczna i bezpieczna redukcja tkanki tłuszczowej
Oczyszczanie organizmu naturalnymi metodami dietetycznymi
Prowadzenie żywienia kobiet w ciąży oraz małych dzieci
Plany dietetyczne dla sportowców

Pierwsza wizyta

Wizyta trwa około 60 minut. To spotkanie poświęcone ocenie i omówieniu dotychczasowego sposobu odżywiania, wskazaniu popełnianych błędów i nauce ich eliminowania. Na spotkaniu przeprowadzony zostaje szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny, z uwzględnieniem upodobań kulinarnych i stylu życia. Wykonywane są też niezbędne pomiary masy ciała, jego składu i obwodów. Na tej podstawie opracowane zostają zalecenia żywieniowe maksymalnie dopasowane do danej osoby. Dieta nie jest wtedy frustrująca. Poza tym wytyczamy wspólnie cel diety.

Wizyta kontrolna

Wizyta trwa około 30 minut. Spotkania odbywaja się, w zależności od potrzeb, co 1- 4 tygodnie. Na spotkaniu omawiamy realizację diety i jej skutki. Podsumowujemy efekty zdrowotne i zmiany w masie ciała, jego składzie i obwodach. Analizujemy problemy, rozwiązujemy wątpliwości. Wytyczamy też kolejny cel. Dowiesz się, co jeszcze można zmienić lub poprawić w żywieniu, jak radzić sobie w momentach trudnych lub w chwilach załamania. To spotkanie motywujące do dalszego działania. To na tych wizytach widzę najwięcej uśmiechu i błysk pewności siebie w oczach moich pacjentów.
Opracowanie indywidualnego jadłospisu na 5 dni lub 1 tydzień, 2 tygodnie, 1 miesiąc.
To gotowy plan żywienia, uwzględniający wszystkie uwagi ze strony pacjenta, jego stan zdrowia oraz ulubione smaki. Jadłospisy ułożone są zgodnie z obowiązującymi normami żywienia należnymi dla danej osoby, zawierają informacje o ilościach produktów oraz godzinach posiłków.

Usługi dla firm

Zapraszam też do współpracy:

 • Zakłady żywienia zbiorowego(żłobki, przedszkola, szkoły, szpitale, sanatoria, domy opieki)
  • układanie jadłospisów w systemie dekadowym
  • kontrola jadłospisów; wykonywanie niezbędnych obliczeń;  korygowanie błędów
  • doradztwo żywieniowe
  • opracowywanie przepisów
 • Przychodnie, kluby fitness
  • udzielanie indywidualnych konsultacji dietetycznych
  • przeprowadzanie szkoleń dla grup pacjentów / grup odchudzających się
 • Firmy
  • opieka żywieniowa nad pracownikami – atrakcyjne pakiety

Cennik

pierwsza konsultacja 150zł
konsultacja kontrolna 100zł