NOWY PAKIET DLA WYTRWAŁYCH- ZDROWIE 365

Jest taka zapomniana zaleta – cierpliwość. W XXI wieku wydaje się absurdalna, bo boimy się marnować czas, nie chcemy czekać na efekty starań i pracy, wszystko musimy mieć „na już”, a najlepiej „na wczoraj”. Chcę Wam dziś zaprezentować nową ofertę Gabinetu Dietetycznego, przeznaczoną dla świadomych siebie ludzi lub takich, którzy tę świadomość chcą dopiero zbudować. Nie oczekujcie rad w stylu „10 sposobów na…”, ale wskazania drogi do zdrowia, siły i witalności.

Wraz z każdym Nowym Rokiem wiele osób postanawia zadbać o swój wygląd, rozpocząć ćwiczenia i przejść na dietę. Niestety często bezrefleksyjnie postanawiają one zastosować jakąkolwiek dietę, która obiecuje szybki efekt odchudzający lub co gorsza odmładzający (jest to oczywiście niemożliwe). Zwykle równie szybko jak podejmujemy decyzję o diecie, rezygnujemy z niej. Statystyki mówią, że 95% podejmowanych zmian diety kończy się po maksymalnie dwóch tygodniach.

Warto się zatem zastanowić, czy zależy nam na diecie, czy na zdrowiu. Sposób żywienia jest ważny przez całe nasze życie, bo to w większości nawyki żywieniowe odpowiadają za nasze choroby.

PAKIET ZDROWIE 365 stworzyłam dla wszystkich, którzy chcą świadomie zacząć Nowy Rok i przez cały czas jego trwania dojść od punktu A ( anarchia w kuchni) do punktu Z ( zdrowe odżywianie). Droga ta, podobnie jak ścieżki rozwoju w jodze, to codzienne uczenie się, jak o siebie dbać, karmić swoje ciało tym co najlepsze i w ten sposób zapewnić sobie długie życie. I nie chodzi ani o odchudzanie ani o wyzdrowienie, raczej o sam proces zmiany, który w konsekwencji na pewno przyniesie zdrowie i prawidłową sylwetkę.

kierunki

Na czym polega PAKIET ZDROWIE 365?

PAKIET ZDROWIE 365 to nowatorskie ujęcie zmian w diecie, oparte na stopniowych zmianach sposobu żywienia. Kluczem do zdrowia jest prawidłowe żywienie, lecz dla każdego będzie to oznaczało coś innego. Może się okazać, że będzie to absolutne przeciwieństwo stylu życia jaki prowadzisz, dlatego nie oczekuję, że natychmiast wszystko zrealizujesz. Ale ważne, że zauważysz problemy i stopniowo będziesz je rozwiązywać.

Zaczynamy od analizy diety

Zapytam Cię o Twoje obecne odżywianie, dotychczasowe nawyki, ulubione smaki, potrawy, które przynoszą Ci ukojenie i wpływają na Ciebie dobrze. Przedyskutujemy, jakie są dobre i złe strony Twoich wyborów żywieniowych, wskażę Ci zagrożenia, jakie niesie ze sobą popełnianie obecnych błędów żywieniowych, ale też możliwości ich unikania.

Krok drugi – analiza stanu zdrowia

Podstawą opracowania dobrego planu żywienia dla Ciebie będzie dogłębne poznanie Twojego stanu zdrowia i potrzeb organizmu. Poproszę Cię więc o wykonanie szeregu badań, a na ich podstawie opracuję najlepszy dla Ciebie model żywienia. Model nie oznacza gotowych jadłospisów, zależy mi na tym, abyśmy wspólnie mogli zaplanować Twoje posiłki, jednak nie będziemy liczyć proporcji składników odżywczych. Dlaczego? Bo właśnie przez tę nadmierną dbałość o liczby wiele diet okazuje się tylko kilkudniowym „kaprysem”, który z ulgą porzucamy. Skupiając się nie na ilości, ale na jakości produktów, łatwiej zrozumiesz, o co chodzi w zdrowym odżywianiu.

Krok trzeci – analiza samopoczucia

Wbrew pozorom dobre samopoczucie wcale nie musi oznaczać dobrego zdrowia, i odwrotnie. Wyniki badań powinny być uzupełnione o zwykłą rozmowę o Tobie. Dla mnie liczy się Twoje subiektywne odczucie, chcę się dowiedzieć, jak się czujesz na co dzień, co Ci przeszkadza, co sprawia Ci trudności, dlaczego chcesz coś zmienić i czego się po tej zmianie spodziewasz.

leśna droga

Dlaczego PAKIET 365 trwa cały rok?

Organizm ludzki nie jest komputerem ani maszyną, która ma bardzo przewidywalne reakcje. Nie można oczekiwać, że zmiana żywienia dziś przyniesie efekt już od jutra. Większość pozytywnych reakcji organizmu na dobrą dietę widać najszybciej po kilku dniach lub tygodniach, ale niektóre nawet po kilku miesiącach. Za to utrzymywanie ich stanie się w tym czasie dla Ciebie naturalne. Potraktuj ten rok jak skuteczny trening jednocześnie ciała i umysłu. Na pewno odczujesz długofalowe korzyści. Do programu możesz przystąpić oczywiście w każdym momencie roku, ale najlepiej nie czekać i zacząć już teraz, w styczniu, a wtedy spotkania zamkną się pięknie w jednym roku kalendarzowym, więc łatwiej będzie Ci podsumować bieżący rok.

Czego możesz ode mnie oczekiwać w ciągu tego roku?

  • regularnych spotkań co około 2 tygodnie – tyle bowiem średnio zajmuje utrwalenie nowego nawyku
  • bieżącego sprawdzania Twoich postępów
  • analiza kolejnych wyników Twoich badań
  • dopasowania diety do rodzaju sportu jaki uprawiasz
  • całej mojej wiedzy i wsparcia
  • gamy przepisów kulinarnych przygotowanych specjalnie dla Ciebie
  • w razie potrzeby towarzystwa i pomocy merytorycznej w pierwszych zakupach, czy samodzielnym gotowaniu
  • dodatkowych narzędzi wspierających Cię w dążeniu do zmiany diety, jak maile motywacyjne, kalendarz do monitorowania zmian i dodatkowe zalecenia

    kierunki

Cena PAKIETU ZDROWIE 365 wynosi 1900 zł i obejmuje przynajmniej 20 godzinnych spotkań, dodatkowe materiały i porady mailowe.

Zapraszam – ilość miejsc ograniczona.

Dodano: 2 stycznia 2020, autor: Dorota Dębogórska