Skuteczne odchudzanie

Pakiet SKUTECZNE ODCHUDZANIE polecany jest dla osób, które chcą zdrowo schudnąć. Zdrowo to znaczy z zachowaniem rozsądku, umiaru i z trwałym efektem. Odchudzanie jest procesem, tak samo jak tycie. Utrata wagi wymaga więc cierpliwości, dyscypliny i uporu. Nie zawsze wystarcza sił i determinacji na samodzielne zmagania. Dlatego warto zaufać dietetykowi, który opracuje indywidualne zasady diety, nauczy prawidłowych zachowań żywieniowych, wskaże błędy i zaproponuje, jak można je wyeliminować.

pakiet_odchudzanieJestem przekonana, że wiele osób wie, iż dieta cud nie istnieje. Tym bardziej odchudzająca dieta cud dla wszystkich. Każdy człowiek jest inny, mamy predyspozycje do różnych chorób, lubimy różne produkty, mamy różne zawody i tryb pracy. Dobra dieta musi być dobrana indywidualnie do danej osoby. No i musi jej odpowiadać!

Jeśli zależy Ci na skutecznym odchudzaniu, to pakiet właśnie dla Ciebie.

Skuteczne odchudzanie odbywa się w kilku etapach

W czasie odchudzania pojawia się kilka etapów, które dla profesjonalnego dietetyka nie są zaskoczeniem, ale dla pacjenta mogą być źródłem frustracji i zniechęcenia. Pakiet SKUTECZNE ODCHUDZANIE służy właśnie temu, aby bardzo dobrze poznać potrzeby i oczekiwania osoby odchudzającej się, ustalić wspólnie zasady diety,a problemy rozwiązywać na bieżąco.

Pakiet SKUTECZNE ODCHUDZANIE to spotkania zaplanowane w systemie miesięcznym, raz w tygodniu. Dzięki temu nasz kontakt jest intensywny i w każdej chwili możemy dokonywać zmian w diecie. Nie musisz się obawiać, jak zorganizować posiłki, jak je przygotowywać, jakie produkty wybierać na zakupach. Wszystkie informacje otrzymujesz już przy pierwszym spotkaniu. W razie potrzeby, na bieżąco też zmieniamy zalecenia, jeśli zmienia się stopień aktywności fizycznej, tryb pracy lub po prostu stają się zbyt monotonne.

Na diecie nie wolno się nudzić, a podstawowa zasada, to się najadać zaplanowanymi posiłkami i dzięki temu nie podjadać w sposób niekontrolowany. W dietach według Gabinetu Dietetycznego nie ma miejsca na rutynę. Składniki dań są dostosowane do upodobań, ale też bardzo urozmaicone. Większość dań jest wymyślanych na potrzeby klienta. Jednocześnie zezwalam na dużą samodzielność i kreatywność w kuchni. Wtedy dieta nie wydaje się przykrą koniecznością, ale ciekawą i inspirującą przygodą.

Odchudzanie w ogóle kontra skuteczne odchudzanie

Szacuje się , że blisko 60% Polaków, w tym 80% kobiet choć raz w życiu stosowało dietę odchudzającą. I oczywiście, większość prób odchudzania kończy się niepowodzeniem. Jakie są tego przyczyny?

Po pierwsze – tzw. słomiany zapał, wynikający z tego, że motywacją do odchudzania jest chwilowe pragnienie, np. zmieszczenia się w mniejszy rozmiar ubrań latem lub olśnienia dawno niewidzianych znajomych na spotkaniu albo własny ślub. I bardzo dobrze, ale problem polega na tym, że po lecie, o spotkaniu, po ślubie już nie widzimy sensu dbania o siebie i zaprzepaszczamy efekty diety.

Po drugie – niedostosowanie diety do własnych możliwości, np. dieta wegetariańska dla zdeklarowanego mięsożercy lub drastyczne ograniczenia węglowodanów w diecie dla osoby bardzo aktywnej fizycznie. Kiedy dieta nie pomaga, a wręcz pogarsza samopoczucie, rezygnujemy i zniechęcamy się do kolejnych prób.

Po trzecie – poleganie na tzw. dietach cud lub suplementach diety ułatwiających odchudzanie. Zapominamy, że nic nie da się osiągnąć, pomijając własny wysiłek. Żaden specyfik ani wymyślne zasady nie zwolnią nas z odpowiedzialności za własne ciało i jego zdrowie.

Po czwarte – brak determinacji w dążeniu do celu. Niestety, w czasie diety nie powinno być miejsca na „grzeszne dni”, na wakacje, na odpuszczanie sobie z jakiegokolwiek powodu. Dieta odchudzająca jest dla organizmu treningiem, który wynosi go na coraz wyższy poziom. A im wyżej, tym bardziej przykro upaść.

Po piąte – brak profesjonalnej opieki specjalisty – dietetyka lub trenera. Tak jak kontuzji po złej formie treningu, tak i po złej diecie można nabawić się przykrych dolegliwości – rozregulować pracę układu pokarmowego, zaburzyć odporność, wyniszczyć organizm. Dlatego zapraszam do skorzystania z oferty SKUTECZNE ODCHUDZANIE w Gabinecie Dietetycznym.

Korzyści z pakietu SKUTECZNE ODCHUDZANIE Wrocław to:

 • Stałe i bezpieczne tempo chudnięcia, od 0,5 do 1 kg na tydzień
 • Lista zaleceń oraz lista wykluczonych produktów
 • Jadłospisy dostosowane do etapu chudnięcia, rozpisywane na każdy tydzień, otrzymywane na kolejnych spotkaniach
 • Szczegółowe przepisy na potrawy, wraz z opisem przygotowania
 • Brak monotonii diety
 • Stałe motywowanie
 • Monitorowanie efektów odchudzania i aktualnego stanu zdrowia
 • Spokojne realizowanie celu
 • Możliwość w prowadzania zmian w diecie
 • Kontakt mailowy lub telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Gabinetu Dietetycznego
 • Zniżki na wybrane usługi Gabinetu Dietetycznego