Pakiet panna młoda, czyli jak schudnąć skutecznie i szybko tuż przed ślubem

Przyszłe młode pary rozpoczynają planowanie ślubu już nawet dwa lub trzy lata wcześniej. Oprócz perfekcyjnej organizacji i pięknego wystroju szczególnie liczy się wygląd Państwa Młodych. Gwiazdą wydarzenia jest Panna Młoda, to na nią skierowane są spojrzenia wszystkich gości. Ważne, aby czuła się Ona wyjątkowo i naprawdę pięknie. Wiele kobiet widzi w swoim wyglądzie coś do poprawienia. Naturalnymi sposobami nie uda się co prawda zmienić kształtu nosa, czy ust, ale można zadbać o utratę zbędnych kilogramów, poprawę stanu skóry i włosów, dobrą kondycję fizyczną i wysoki poziom energii. Nie ma nic gorszego niż sfrustrowana i nieszczęśliwa, niezadowolona z siebie Panna Młoda. Z odpowiednim wyprzedzeniem, najlepiej kilku miesięcy przed wyborem sukni ślubnej, można zmienić dietę i osiągnąć wymarzone wymiary.

pakiet_panna_mlodaPakiet PANNA MŁODA polecam dla wszystkich Pań, które przygotowują się do swojego wielkiego dnia. Przygotowania te są wystarczająco stresujące i dlatego warto opiekę nad sylwetką i zdrowiem powierzyć właśnie dietetykowi. Najczęściej priorytetem jest piękna figura w dniu ślubu, ale łatwo popaść w przesadę i nieopatrznie zniszczyć swoje zdrowie. Nie można się głodzić ani stosować nierozsądnych diet, które zamiast upiększać i wspomagać organizm rujnują go. W gąszczu szybkich sposobów na schudnięcie niestety znajduje się mnóstwo diet niebezpiecznych lub nieskutecznych. Dietetyk jest osobą, która mądrze dobierze posiłki i zaleci odpowiednie produkty najwyższej jakości, które gwarantują powodzenie kuracji i osiągnięcie zamierzonego celu.

W pakiecie PANNA MŁODA oferuję spotkania raz w tygodniu, przez cały okres przedślubny. Idealnie dobrany plan żywieniowy jest oparty na dokładnym wywiadzie zdrowotnym i żywieniowym oraz pomiarach obwodów ciała. Zaplanowana szczegółowo dieta przed ślubem składa się wyłącznie z produktów lekkich, z maksymalną zawartością składników odżywczych, a dodatkowo uwzględnia szczególne potrzeby Panny Młodej – troskę o wygląd włosów, skóry, paznokci oraz promienną cerę.

W diecie Panny Młodej znajdą się produkty o udokumentowanym działaniu:

  • Energetyzującym
  • Antycellulitowym
  • Nawadniającym
  • Odżywiającym włosy, skórę i paznokcie
  • Przyspieszającym przemianę materii
  • Poprawiającym nastrój

W razie potrzeby polecam też czasowe oczyszczanie organizmu metodą naturalną, bez użycia suplementów.

Na systematycznych spotkaniach będziemy mogły sprawdzać efekty diety, korygować błędy, ustalać stopień i rodzaj aktywności fizycznej. Dodatkowo będziemy dietą wspomagać zabiegi upiększające, którym się Panna Młoda poddaje. Na każdym spotkaniu przekazywana jest dieta na kolejny tydzień, a wraz z nią zestaw jadłospisów i przepisów. Uwzględnimy wszystkie wyjątkowe sytuacje, z którymi mamy do czynienia w ciągu roku – święta, wakacje, uroczystości związane ze specjalnym menu.

Dzięki pakietowi PANNA MŁODA nie będziesz musiała się martwić, czy zdążysz na czas poprawić swoją sylwetkę i czy na pewno sobie nie szkodzisz. Przy okazji lepiej poznasz potrzeby swojego organizmu, nauczysz się panować nad swoim apetytem, poznasz sposoby na zdrowe przekąski, metody „nadrabiania” gorszych dni i poczujesz, że panujesz nad swoim żywieniem. Jednocześnie nauczę Cię jak utrzymać efekty tych działań i zachwycać także po ślubie.

Zapraszam również na spotkania bardzo ważne dla Panny Młodej osoby – Mamę, Teściową, Świadkową i Druhny. Wszystkie możecie wyglądać olśniewająco! Ceny promocyjne na hasło : imię i nazwisko Panny Młodej.

Wybrane opinie Panien Młodych:

„Ślub brałam w 2017 r. Udało mi się w 6 miesięcy schudnąć 13 kg i nadal mieszczę się w moją sukienkę!”

„Jednak spotkania z dietetykiem są tak samo potrzebne przed ślubem jak trening. Dopóki nie przeszłam na dietę nie udawało mi się zgubić paru centymetrów z bioder. Wskazówki Pani Doroty sprawiły, że zmieniłam swoją dietę na zdrowszą, a przy okazji moja wymarzona suknia rybka leżała idealnie.”

„Na spotkania z p. Dorotą chodziłam przez cały rok przed ślubem i wciągnęłam też mojego narzeczonego. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ja 2 rozmiary mniejsza, a mąż aż 4.”

„Warto było zainwestować w konsultacje z dietetykiem. Gdyby nie one, na pewno wpadłabym w paranoję odchudzania. A tak zdrowo i delikatnie schudłam przed ślubem, tylko tyle, żeby było bezpiecznie.”